/
9 sierpnia 2019
/

Gedz: „Najbardziej popularne w tym momencie jest sprzedawanie gówna”

Gedz udzielił ostatnio wywiadu prosto po swoim koncercie na Polish Hip Hop Festival 2019, w którym odpowiedział między innymi na pytania dotyczące jego nadchodzącej płyty.

Na początku rozmowy Gedz odniósł się do pytania dotyczącego elementu zaskoczenia, jaki czeka jego słuchaczy:

To jest dopiero początek. Wydaje mi się, że najmocniejsze numery jeszcze ode mnie nie wyszły i to jest cisza przed burzą, mimo tego, że już jest głośno – ja kumuluję cały czas energię do tej prawdziwej burzy.

Artysta opowiedział także o kontrowersyjnej okładce swojego albumu pod tytułem „Bohema”:

Geneza okładki jest taka, że wpier****my papkę. (…) Wszyscy się dziarają, noszą łańcuchy, złote zęby, wszyscy noszą fancy ciuchy, a zapominamy o wartościach. Bohema to jest odejście od norm społecznych, opozycja do tego, co jest najbardziej popularne w tym momencie. A najbardziej popularne w tym momencie jest sprzedawanie gówna. (…) Ludzie ślepo wierzą w artystów tak, że to są dla nich bogowie. Są w nich wpatrzeni jak w obrazek, a tak kur** nie jest, wszyscy jesteśmy normalnymi ludźmi.

Raper zdradził również jeden z elementów swojego charakteru. Czy Gedz jest perfekcjonistą?

Jestem pedantem. Lubię mieć wszystko poukładane, oczywiście w tym jest mój artystyczny chaos, ale ja muszę mieć wszystko poukładane po swojemu. Lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

 

Więcej ciekawostek z wywiadu z Gedzem dla „Wywiad Gra” możecie poznać oglądając całość materiału:

Podobne wpisy
Popularne