Autor zdjęcia:

/
10 lipca 2019
/

Wini o odejściu Soboty „Z raperami jest jedna dobra rzecz, zawsze są nowi”

Niedawno na kanale Akcja Reakcja – Na Schodach pojawił się wywiad z Winim. Właściciel marki stoprocent wypowiedział się między innymi na temat tego, jak aktualnie odbierają go ludzie:

Nie wiem, ostatnio dobrze mnie odbierają, wszyscy mnie pozdrawiają, robią sobie zdjęcia (…) Nigdy nikt nie był dla mnie nieuprzejmy z powodu, jak to się mówi modnie: kontentu, który tworzę. Wcześniej może było trochę więcej tej nienawiści w internecie, ale ona kompletnie nie robi na mnie wrażenia, ale tak w odbiorze personalnym, to zawsze wszystko było ok.

Dziennikarka prowadząca wywiad odniosła się również do niedawnego odejścia Soboty od wytwórni Stoprocent, Wini powiedział jednak, że skupia się teraz na nowych projektach i liczy na promocję kolejnych artystów, a Sobota to temat zamknięty:

Sobota był artystą, na którego myśmy postawili w którymś momencie wszystko, więc był najpopularniejszym artystą w naszej wytwórni, to fakt (…) Słuchaj, z raperami jest jedna dobra rzecz, nie chcę jakoś arogancko zabrzmieć, ale zawsze są nowi.

Wini powiedział również o raperach, którzy mieliby szanse zastąpić Sobotę:

To nie chodzi o to, żeby kogoś zastąpić, Sobota jest Sobotą, a inni artyści są innymi artystami, więc jedna historia się kończy i są następne historie. Teraz takim artystą u nas, któremu liczniki dobrze rosną jest niewątpliwie Kabe, który myślę, że będzie bardzo popularnym artystą…

Właściciel stoprocent powiedział nam również, że jest ogromnym fanem bitew freestyle’owych, jednak ze względu na to jak aktywnie działa w tym środowisku raczej nietrudno było się domyślić! Wini zdradził też ilu artystów odmówiło wywiadu, wspomniał chociażby o Zeusie, który powiedział, że nie weźmie w tym udziału, bo wywiady przeprowadzane przez Winiego w ogóle mu się nie podobają.

Czekamy na kolejne wywiady z Winim, zarówno jako gościa, jak i prowadzącego rozmowę!

Podobne wpisy
Popularne