Autor zdjęcia:

/
10 lipca 2019
/

Wielki sukces Step Records!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że kanał Step Records na YouTube przekroczył dziś magiczną barierę 3 milionów subskrypcji! Tym samym wytwórnia może pochwalić się najbardziej popularnym kanałem o tematyce muzycznej w Polsce.

Od hitowych wówczas singli Fabuły i Chady, przez kultowe utwory Włodiego, porywające kompozycje Pawbeatsa i eksplozję popularności ZBUKA, aż po erę szalonego Gangu Albanii, kanał Step Records od ponad 10 lat zapewnia fanom rapu muzykę trafiającą w wiele odmiennych gustów. To właśnie na kanale Step Records pojawiły się takie single jak „WodospadyPopka i Matheo, „EuforiaPawbeatsa i Quebonafide, „Żyć aż do bóluChady, „Młoda krewZBUKA czy „HipotermiaZeusa. Wszystkie utwory zamieszczone na kanale wyświetlono już łącznie ponad 2 700 000 000 razy!

Jak mówi sam Paweł Krok, założyciel wytwórni:

Te 3 miliony subskrypcji to efekt wieloletniej, wytężonej pracy całego naszego zespołu. Od początku naszych działań przyświeca nam cel tworzenia i rozwoju polskiego rynku rapowego. To naprawdę świetna sprawa, że udało nam się zajść tak daleko, a bez wątpienia jeszcze wiele przed nami. Dziękujemy każdemu artyście, który dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu, a przede wszystkim śp. Tomkowi Chadzie, który w największym stopniu przyczynił się do rozwoju naszego kanału i całego Step Records. Ogromne dzięki dla fanów rapu w kraju i za granicą, którzy tak chętnie sprawdzają muzykę wypuszczaną przez nasz label. Chcielibyśmy także bardzo podziękować naszym wszystkim współpracownikom i pracownikom – ludziom, których nazwiska i ksywy nie są szerzej znane, a bez których zaangażowania i bardzo często ciężkiej pracy, nie zawsze widocznej gołym okiem, nie udałoby się tego wszystkiego zbudować.

Podobne wpisy
Popularne