/
20 lipca 2019
/
Zagranica

Trump wydał oświadczenie w sprawie A$AP Rocky’ego!

Dwa dni po tym jak Kanye West wraz z Kim Kardashian odwiedzili prezydenta USA, by porozmawiać na temat sytuacji A$AP Rocky’ego, Donald Trump wypowiedział się oficjalnie w tej sprawie:

Właśnie rozmawiałem z Kanye na temat jego uwięzionego znajomego – A$AP Rocky’ego. Zadzwonię do utalentowanego premiera Szwecji, by dowiedzieć się co możemy zrobić by pomóc Rocky’emu. Wiele osób chciałoby, by zostało to jak najszybciej rozwiązane. Nie znam osobiście Rocky’ego, ale wiem, że jest bardzo ważny dla afro-amerykańskiej części naszego społeczeństwa, więc postaramy się mu pomóc.

Oczywiście Rocky został aresztowany po tym, jak film o nim i jego ekipie walczącej z nastolatkiem na ulicach Sztokholmu w Szwecji, stał się viral’owy. W filmach, które sam Rocky opublikował na swoim koncie na Instagramie, widać dwóch nastolatków podążających za nim i jego ekipą, nawet po tym, jak raper kazał im przestać. Rocky mówił również, że jeden z tych dwóch chłopaków rzucił w ochroniarza słuchawkami – co rozpoczęło zamieszanie, potyczkę i całą kuriozalną sytuację z zamknięciem Rocky’ego przez szwedzką policję.

Podobne wpisy
Popularne