Autor zdjęcia:

/
10 lipca 2019
/

Kolejne ogłoszenie Polish Hip-Hop Festival!

Kolejna edycja Polish Hip-Hop Festival zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia największej w Polsce imprezy hip-hopowej pozostało niewiele ponad trzy tygodnie. Przygotowaliśmy dla Was kolejne ogłoszenie oraz kilka niespodzianek.

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na płockiej plaży nad Wisłą. Dotychczas przedstawiliśmy kilkudziesięciu artystów, wśród których znalazły się największe gwiazdy polskiego rapu, jak i ci, którzy mają szansę wkrótce zdobyć szczyt. Na kilku scenach zagrają tacy artyści, jak m.in. PRO8L3M, Tede, Paluch, Sokół, KęKę, O.S.T.R., Kali, Polska Wersja, Wac Toja, Ero i Kosi oraz ekipa Chillwagonu, która dodatkowo zaprezentuje finalistów konkursu #ChillwagonChallenge.

To jeszcze nie wszyscy. Do line-upu dołączają kolejni wykonawcy. Wśród nich jest jeden z najlepszych duetów na polskiej scenie. Reprezentanci klasycznej, warszawskiej szkoły rapu. Małach i Rufuz właśnie wydali swoją kolejną, piątą już płytę „MetRum„. Dobry, osiedlowy rap, pełen melodii, świetnych refrenów i mocnych zwrotek. W tym roku wystąpią na płockiej scenie i nie mamy wątpliwości, że będzie to show najwyższej klasy.

Nie tylko ekipa Chillwagonu zaprezentuje młodych artystów, którzy z jej pomocą mogą wkrótce zamieszać na scenie. Debiutantów wspiera również SBM Label swoją wyjątkową akcją. Jednym z najważniejszych etapów jednej z największych tego typu inicjatyw w naszym kraju będzie specjalny SBM Starter Showcase w Płocku, w którym udział wezmą MataMoliLazy the Loser i Yah00. To już kolejny raz, kiedy warszawska wytwórnia daje szansę na zaprezentowanie się uczestnikom akcji nie tylko na swoim kanale. Tym razem label wychodzi jeszcze dalej i zakontraktował występ dla kilku uczestników na największym polskim festiwalu hip-hopowym.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. W tym roku na płockiej plaży nad Wisłą pojawi się dodatkowe miejsce! Znajdzie się tam specjalna strefa 18+, czyli Strefa Pełnolet’sów – wyjątkowy dancefloor na którym swoje sety zaprezentuje czterech wyjątkowych DJ-ów od lat związanych z najważniejszymi polskimi raperami. Kogo na niej będziemy gościć?

Jest legendą nie tylko na lokalnej scenie, a jego wspólne produkcje z Peją są żelaznymi klasykami polskiego hip-hopu i produkcjami, które mocno zaznaczyły obecność Poznania na mapie rodzimego rapu. DJ Decks, bo o nim mowa, zaprezentuje doskonałą selekcję materiału oraz przypomni złote lata kultury czterech elementów.

Kolejnym artystą, którego nie trzeba przedstawiać jest DJ 600V, jeden z ojców polskiego rapu i postać, która wpłynęła na całą polską scenę hip-hopową. Autor kilku płyt producenckich i niezapomnianych klasyków ze „Skandalem” Mistic Molesty na czele. Jeden z najbardziej utytułowanych DJ-ów, półfinalista Mistrzostw Polski DJ-ów IDA 2006 i 2008 oraz świetny producent. DJ Ike współpracował m.in. Pyskatym, VNM-em, a także nowojorskim raperem Raks One’m. Czego możemy się spodziewać? Tony klasycznego i bujającego rapu! Przenieśmy się na drugą stronę i zmieńmy klimat. DJ Hubson to miłośnik g-funku, reprezentant Alkopoligamii, uczeń DJ-a 600V. Organizator imprez i rezydent legendarnych warszawskich klubów The Fresh i Harlem. Jak ciepłe, kalifornijskie brzmienia sprawdzą się na płockiej plaży? Przekonajcie się sami!

Oczywiście nie możemy też zapominać o stałych rezydentach wszystkich scen festiwalowych, które przybliżymy wkrótce. Tradycyjnie umilać czas i rozgrzewać publiczność będą: DJ P51DJ Mike GDJ BroseDJ BenyDJ DNU i DJ Mathi.

Stałym elementem każdej edycji Polish Hip-Hop Festival jest również bitwa freestyle’owa, będąca kontynuacją legendarnej Bitwy w Płocku z 2001 roku. Zapraszamy wszystkich wolnostylowców, którzy chcą spróbować swoich sił w pojedynkach. Zapisy już trwają, a wniosek znajduje się na stronie internetowej festiwalu w zakładce pobierz.

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Płocku. Na wszystkich uczestników będzie czekało kilka scen, a na terenie imprezy każdy festiwalowicz będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, którymi będą m.in. foodtrucki, specjalna strefa merchandise i niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce.

Piąta pula biletów dostępna jest w cenie 160 zł. Karnety i bilety na pole namiotowe można nabyć TUTAJ! Warto się pospieszyć, ponieważ obecna partia wejściówek będzie dostępna do 28 lipca lub do wyczerpania promocyjnej liczby karnetów. Po zakończeniu sprzedaży uruchomimy nową partię.

Podobne wpisy
Popularne