/
21 lipca 2019
/

Kacper HTA: „Żabson spacyfikowany tak, że jak tupnął nogą, to słychać było dźwięk obcasa”

Społeczeństwo rapowe wciąż żyje sytuacją Żabsona i Chillwagonu z ochroną podczas Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku. Raperzy wspierają Mateusza podczas swoich występów, a niektórzy wciąż komentują całą sprawę. Nie inaczej zrobił Kacper HTA na swoim prywatnym profilu, który jest jednak ustawiony jako „publiczny”. W takich słowach raper skomentował akcję:

Dramat. Ochroniarz niespełniony policjant widać, Żabson spacyfikowany tak, że jak tupnął nogą, to słychać było dźwięk obcasa, a Chillwagon do końca na chillu. Wyobrażasz sobie, że ochrona dusi ci ziomka, a ty to obserwujesz, a na końcu ziomek spie**ala w popłochu? WTF? Co to za czasy, ja pie**olę

Jednakże tak nie do końca było, gdyż na nagraniach ewidentnie widać, że jak tylko Żabson został pociągnięty przez ochroniarza, ZetHa bez zastanowienia skoczył w ich stronę próbując pomóc swojemu koledze. Podobnie uczyniła reszta grupy, która pomogła Żabsonowi, gdy ten był dociskany do ziemi.

Następnie brutalnie potraktowany raper wyszedł na backstage, tak samo zrobiła reszta Chillwagonu. Bez bójek, bez wyzwisk w stronę ochroniarzy. Bójki nic by nie dały, a pogorszyłyby sprawę. Wystarczył cyrk ze strony firmy „zapewniającej bezpieczeństwo”, raperzy postąpili właściwie nie wdając się w żadne bijatyki. 

Podobne wpisy
Popularne