/
10 lipca 2019
/

„Jak ty jesteś dziennikarzem, to ja jestem baletnicą” – Bedoes porusza kwestie wywiadu Marcina Flinta

Dzisiaj rano ukazał się wywiad z serii „Najgorsze pytania” w którym wystąpił Kali, przepytywany przez Marcina Flinta. Jedno z pytań brzmiało „Gang czy Mafija” przy którym bardzo cieszył się dziennikarz, jednakże Kali nie dał się sprowokować i odpowiedział:

Gang czy Maffija? Wiadomo przecież, sami jesteśmy Ganja Maffijja! 

Do wywiadu i zachowania Marcina Flinta odniósł się Bedoes na swoim Instagramie:

Jestem świeżo po obejrzeniu wywiadu „Najgorsze Pytania” – Kali i Marcin Flint, i do Kaliego wielki szacun i pozdro, ale chciałbym wspomnieć o zachowaniu Marcina Flinta. Zazwyczaj Marcin Twoje komentarze w internecie na mój temat i nie tylko, są szydercze. Szydzisz ze mnie, śmiejesz się, ale to jakby nie o to chodzi, bo nie mam o to bólu dupy. Jesteś dziennikarzem – przynajmniej powinieneś być dziennikarzem- i o tym chciałbym z Tobą pogadać, i na to chciałbym zwrócić uwagę. Marcin Flint, jesteś dziennikarzem a zapraszasz szanowanego polskiego rapera do siebie na wywiad i pytasz go „Gang czy Maffija?” i tak siedzisz (Bedoes stara się odtworzyć minę Flinta) i czekasz tylko na odpowiedź. 

Raper ukazuje moment komentowanej sytuacji, pisze „Dziennikarz muzyczny xD” po czym kontynuuje:

I po co w ogóle prowokujesz takie sytuacje? Po co? Jak ma być na polskiej scenie dobrze, skoro dziennikarz muzyczny chce sprowokować coś takiego? Przecież tu widać o co chodzi, liczyłeś, że będą „śmichy-chichy” a Kali odpowiedział elokwentnie, bardzo dobrze. Przyznaj, że się trochę zawiodłeś, bo liczyłeś, że „hahaha” będzie. No nie wiem, jeśli Ty jesteś dziennikarzem muzycznym to ja jestem baletnicą. 

21 latek kończy swojego rant’a pisząc „Jak ma być na naszej scenie dobrze, jak nawet dziennikarz muzyczny stara się sprowokować jakąkolwiek sytuacje?” Poniżej znajdziecie zapis wypowiedzi Bedoesa jak i sam wywiad.

Podobne wpisy
Popularne