Autor zdjęcia:

/
10 lipca 2019
/

Dobre wieści od duetu BonSoul! Poznaliśmy tytuł oraz datę premiery najnowszego krążka!

Znakomite informacje dopływają do nas prosto z Asfalt Records!


Reprezentanci Asfalt RecordsBonson oraz Soulpete – planują swój piąty wspólny krążek! Singiel oraz start preorderu albumu „Restart” zaplanowane są na środę, 17 lipca. Limitowana edycja specjalna albumu wzbogacona o wyjątkowe dodatki będzie dostępna wyłącznie w formie preorderu. Autorem zarówno okładki jak i identyfikacji graficznej jest Pewee3000. Piąta płyta duetu BonSoul ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records.

W pierwszym singlu promującym nadchodzący projekt duetu wystąpić mają Ras, Holak oraz Jan-rapowanie. Z niecierpliwością czekamy na efekty tej współpracy oraz finalną wersję płyty.

Skład grupy BonSoul tworzą dwie postacie: Bonson – o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie – oraz Soulpete, czyli jeden z najbardziej aktywnych hiphopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie – “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” – to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych.

Podobne wpisy
Popularne