Autor zdjęcia:

/
8 lipca 2019
/

Avi „Cała nasza twórczość jest w opozycji do tego co się dzieje”

Niedawno na kanale Kuby Głogowskiego KubaTalks pojawił się wywiad Avim i Louisem Villainem, których kilka dni temu wydaną płytę, Spis Dzieł Sycylijskich, objęliśmy patronatem. Nasz duet wypowiadał się m.in. na temat swojej muzyki mówiąc, że cała wykonywana przez nich twórczość jest w opozycji do tego, co obecnie się dzieje na rapowej scenie.

Louis Villain powiedział trochę o tym jak się rapuje na własnych bitach:

Tworząc jakąś muzykę od razu idą za tym emocje, i można od razu ukierunkować muzykę w stosunku do tematu, wtedy bardziej się to czuje.

Avi powiedział również o tym, że za sławą idzie duża odpowiedzialność, że rozpoznawalność na ulicach związana jest z większym poświęcaniem uwagi na rzeczy, które się robi. Na temat nowego albumu usłyszeliśmy, że decyzja została w rękach ludzi, którzy go słuchali, a Ci z kolei zdecydowali o „zaje*istym przyjęciu singli”.

W kawałku Królestwo Avi rapuje o tym, że oddaje pieniądze na psy, aby miały co jeść. Pytanie o to jak to wygląda również padło, na co usłyszeliśmy:

Ja się staram wspierać zwierzaki, jak możemy tak pomagamy, także wiesz, jakby nie mam potrzeby mówienia o tym, ale mam też potrzebę wiesz, jak widzę, że ktoś kupił sobie fajny sikorek czy złoto, i tak dalej, ja tego nie robię, ja nie mogę powiedzieć, ze noszę takiego czy takiego zegarka czy łańcucha, ale że te pieniądze poszły na psiaki, bo poszły

Przypomnijmy, że Spis Dzieł Sycylijskich okazał się naprawdę dużym sukcesem, o tym albumie pisaliśmy tutaj. Czekamy na kolejne projekty tej dwójki, bo naprawdę świetnie im to wychodzi!

Podobne wpisy
Popularne