/
3 czerwca 2019
/

„Patrząc na swoją kondycje, to mam kondycje życia” – Tomb o przygotowaniach do walki z Filipkiem!

Tomb na swoim instagramie nagrał relacje live, w której odpowiadał na pytania słuchaczy! Zostawiamy dla was te najciekawsze!

1. Jaki masz kontakt z Koldim?

Dawno się nie widzieliśmy, chyba wszystko git. Jakoś się tam przymierzamy żeby się złapać, coś zrobić. Widzę, że chłopaki działają jako ALCMDZ dlatego kibicuje!

2. Gdzie trenujesz?

Od niedawna trenuje w UNIQ’u. Kiedyś trenowałem z trenerem personalnym, w sumie z paroma. Teraz chodzę normalnie na grupę do UNIQ’a na kickboxing. Mój trener tam chodzi, moje ziomki tam chodzą, mój sparing partner tam chodzi – bardzo mi się tam podoba, polecam!

4. Czy będziesz na drugiej konferencji? Myślisz, że wpie*doli cię trema na Fame MMA? Ile dostałeś za walkę i czy znasz kogoś z raperów walczących z Tobą na czwórce?

Tak, muszę być. Pisałem post, w którym mówiłem, że nie chce, ale tak mam zapisane w kontrakcie. Powiedzieli mi, że albo walka + wszystkie konferencje albo nic. Przystałem na to, ale wytargowałem na to dodatkowy hajs a konferencje wiec jestem zadowolony. Czy wpierdoli mnie trema? Nie wiem, maksymalnie grałem dla 6000 osób. Tam będzie 7000 ale to są zupełnie inne warunki, tam na pewno będzie jakiś minimalny stres, ale to w każdych sytuacjach w życiu tak jest.. Co do tego ile dostałem za walkę – Nie mogę powiedzieć, tyle, ile chciałem. Co do raperów – nie znam ich na „siema, siema” i nie jesteśmy kolegami, ale znać ich wszystkich jako raperów na Polskiej scenie znam wszystkich. 

3. Kogo chciałbyś na kolejnej walce FAME MMA, gdybyś dostał taką propozycje?

Sensownym przeciwnikiem nie byłby dla mnie raper czy YouTuber ale ktoś z kim miałbym jakikolwiek sens bić. Póki co nie ma takiej osoby prócz Filipka. Czy wyszedłbym ze Śliwą? Nie wiem, czy byłaby taka energia z mojej strony czy ze Śliwy by się bić. Czy zawalczę na kolejnej gali też nie wiem, na razie jest ta jedna, to nie jest pewniak na następną, na razie jest ta jedna więc.

4. Jak zawalczyć na Fame MMA?

Mieć beef z Filipkiem.

5. Była wódka z Bonusem BGC?

Moje ziomy z nim piły, ja czysto.

6. Czy masz jakieś doświadczenie z walk ulicznych?

Ciężko to brać jako walki uliczne. Jeśli mówisz o ulicznych solówach i bijatykach nocnych, to takich mam sporo.

7. Nie boisz zabić Filipka? Filipek ma kwadratowe flow?

Nie lekceważę przeciwnika, absolutnie się nie uram, jestem laikiem, to jest freekfight. Ma, kwadratowe flow, kwadratowe wersy i mam nadzieje. że kwadratowy łeb.

8.  Jak tam twoja kondycja do walki?

Patrząc na swoją kondycje, mam kondycje życia, ale jaka to jest kondycja do walki MMA – nie mam pojęcia, zobaczymy!

Podobne wpisy
Popularne