/
9 czerwca 2019
/
Video
Zagranica

Lil Xan groził bronią człowiekowi, który wyśmiewał jego teksty na temat Tupac’a

Ludzie nie potrafią wybaczyć Lil Xan’owi za jego słowa wypowiedziane rok temu na temat Tupac’a. W skrócie, Xanny powiedział, że 2pac jest nudny i monotonny.

Oczywiście 22-latek spotkał się z dużą krytyką po tych słowach, jednakże do takiej sytuacji, jaka wydarzyła się wczoraj, jeszcze nie doszło. Lil Xan udał się na stację paliw w Los Angeles i wdał się w kłótnie z człowiekiem, który wyśmiewał i „gnębił” go, za to co raper powiedział na temat Shakur’a.

TMZ uzyskało film z incydentu, który ukazuje, jak Xan kłóci się z mężczyzną na stacji w centrum LA. Mężczyzna za kamerą szydzi z rapera:

Ty suko. Spójrz na tę małą sukę. Zrób coś, ziomek!

Xan wycofuję się do swojego pojazdu, wyciąga pistolet i wskazuje nim na mężczyznę krzycząc, by ten się odczepił. Osoba filmująca nagranie dała znać reszcie, że Xanny wyciągnął „gnata” i powiedział, by ten go ponownie wyjął. W końcu zareagowała dziewczyna rapera, która kazała mu wsiąść do samochodu.

Po tym, jak o wydarzeniu stało się głośno w Ameryce, 22-latek postanowił wypowiedzieć się na swoim Instagramie:

Media próbują zmanipulować sytuację ze stacji. Miałem zostać zaatakowany i byłem zmuszony do obrony. J**ać starych idiotów, którzy dalej mówią o akcji z 2pac’iem. Żyjcie własnym życiem i nie zachowujcie się jak dzieci.

Podobne wpisy
Popularne