/
11 czerwca 2019
/

Egzotyka dwa lata na półkach!

9 czerwca minęły dwa lata od wydania najbardziej światowej płyty w polskim rapie!

9 czerwca 2017 roku miała miejsce premiera jednego z najbardziej rozpoznawalnych albumów w polskim hip-hopie. „Egzotyka” już w preorderze zdobyła status złotej płyty, następnie platynowej, podwójnej platyny i potrójnej. Aktualnie album jest bliski zdobycia tytułu diamentowej płyty.

Najpopularniejszym utworem z albumu jest „C’est la Vie„, który na chwilę obecną osiągnął na YouTube prawie 30 milionów wyświetleń!

Na płycie znajduje się również jeden z najbardziej emocjonalnych i ważnych dla rapera utwór „Zorza„, kawałek przez bardzo długi czas był najpopularniejszą pozycją z całej płyty.

W czasie premierowej trasy odbyło się wiele koncertów w całej Polsce, które według słuchaczy i uczestników są jednymi z najbardziej emocjonalnych w polskim hip-hopie. Na koncertach największe poruszenie robił kawałek „Madagaskar” nagrany w trakcie dwu letnich podróży rapera.

26 kwietnia 2019 roku miała miejsce premiera książki pt. „Egzotyka” która raper napisał na podstawie podróży, historii i przeżyć które spotkały go przez dwa lata podczas tworzenia albumu.

Na temat twórczości rapera jak i przebiegu jego kariery możecie przeczytać TUTAJ.

Podobne wpisy
Popularne