/
8 czerwca 2019
/

Bedoes: „Wiem co to znaczy być gnębionym, doświadczyłem tego na własnej skórze”

Wczoraj na Instagramie Bedoesa ukazał się krótki materiał wideo, który powstał we współpracy Vogue Polska oraz Anją Rubik.

Specjalny projekt #sexedPL i „Vogue Polska” mówi o tym, że wszyscy mamy prawo do tego, by być sobą i żyć w pokoju. Przestańmy z uporem maniaka szukać w sobie różnic, kiedy łączy nas tak wiele. Nie zmieniajmy świata, otwórzmy się na niego. Warto zaznaczyć, że w tym nagraniu udział wziął Bedoes.

Udostępniony przez rapera materiał spotkał się z komentarzem ze strony jednego z fanów:

Fajną muzykę robisz, ale jak ktoś zaczyna się wpie*dalać w politykę to płyt nie kupuję, tak było z Guralem i tak jest teraz z Tobą. Szkoda..

Bedoes nie pozostawił tego stwierdzenia bez odpowiedzi:

To nie ma nic wspólnego z polityką, chodzi o życie ludzi którzy są je*ani bez względu na to czy chodzi o to, że są z biedniejszego domu, czy chodzi o orientacje, czy chodzi o jakąkolwiek przemoc. Wiem co to znaczy być gnębionym, doświadczyłem tego na własnej skórze i teraz mógłbym liczyć forsę i mieć wyjebane w takie akcje myśląc sobie, że właśnie ktoś napisze „oooo popierasz to to nie kupie twojej płyty”. Obejrzyj ten spot jeszcze raz, zastanów się. Ja staram się wykorzystać uwagę którą mam na sobie w sposób który może zmienić świat. Pieniądze nie są najważniejsze. Wszystkiego najlepszego.

Poniżej znajdziecie załącznik do materiału o którym mowa powyżej:

Podobne wpisy
Popularne