/
7 czerwca 2019
/

Bandura o rapujących youtuberach i Kruszwilu: „Jesteś Youtuberem, chcesz rapować – mordo rapuj”

Bandura, były członek Aspiratio, na swoim InstaStory wyszedł ze swoimi przemyśleniami co do youtuberów, którzy chcą rapować:

Naszła mnie taka refleksja, co do Youtuberów: Jesteś Youtuberem, chcesz rapować – mordo rapuj. Kto Ci zabroni, jesteś człowiekiem możesz sobie robić co chcesz. Także nie mam kompletnie do tego problemu. Mówię tutaj o Youtuberach, którzy nie mają pojęcia kompletnie o niczym (w rapie – przyp. red.). Nie mówię o Multim czy Medusie – to są ludzie, którzy kumają rap, mają zajawę na to, robią to bardzo  fajnie i zajebiście.

Raper jednak dążył do czegoś innego w swoim wywodzie:

Wczoraj usunęli kanał niejakiemu Lordowi Kruszwilowi. Kurwa, jesteś youtuberem, w 90% oglądają Cię dzieci, a Typ chodzi ze swoim 8-letnim bratem, czy chuj wie kim i każe się wypinać dziewczynom i ocenia ich dupy? Kurwo, oglądają Cie dzieci! Naprawdę jest to – sorry za język – w chuj żałosne, tak samo jak ten pierdolony Rafatus – patologiczne streamy, myślę, że to było równie niesmaczne, dlatego jebać takie zachowania, naprawdę kończą Ci się pomysły, to nie nagrywaj albo nie wiem – rób slime’y.

 

Podobne wpisy
Popularne