/
28 czerwca 2019
/
Zagranica

6ix9ine siedzi w więzieniu, a jego biżuteria idzie na sprzedaż

Rzeczywistość 6ix9ine’a nie jest tak tęczowa, jak jeszcze rok temu. Raper przebywa za kratkami i czeka na rozwój swojej sprawy. Jednak nawet jeśli uda mu się wyjść na wolność, to cała masa biżuterii, którą do tej pory zgromadził, może narazić go na niebezpieczeństwo.


Nie jest żadną tajemnicą, że 6ix9ine zaszedł za skórę wielu ludziom – najpierw poprzez wszczynanie licznych konfliktów, a później przez sypanie swoich współpracowników, by ratować własny tyłek. Przez problemy z prawem nie udało mu się również dotrzymać wszystkich zobowiązań. Jednym z nich była promocja pewnego zakładu jubilerskiego, który w zamian za reklamę miał podarować mu pokaźny kubański łańcuch ze złota ozdobiony szlachetnymi kamieniami.

Trax NYC, czyli wspomniany zakład jubilerski, postanowił więc sprzedać to, czego Tekashi nie zdołał odebrać. Właściciele podjęli dosyć niespodziewany krok, a mianowicie pocięli łańcuch na 69 części – każda z nich będzie sprzedana osobno. Zainteresowany? Poniżej znajdziesz film pokazujący błyskotkę, a także kontakt do Trax NYC.

Podobne wpisy
Popularne