/
10 maja 2019
/

Żabson: „Czemu nas artystów nie jest wam szkoda, gdy jesteśmy obrażani co krok?”

Po tegorocznych Popklillerach internet huczał.

By mieć pogląd na całą sytuację, przybliżymy ją Wam. Tegoroczne Popkillery to gala, która zostanie długo w naszej pamięci z dwóch powodów, jednym z nich jest fakt, że to pierwsze wydarzenie, które w pełni skupia się na hip-hopie a drugim jest Żabson, a właściwie słowa wypowiedziane przez niego przy odbiorze nagrody za najlepszy klip roku 2018.

Jeśli chcecie poznać szczegóły sytuacji to zachęcamy do zapoznania się z naszym wcześniejszym artykułem.

Internauci wyrazili zdanie odnośnie sytuacji, jednak większość wygłaszanych haseł nie były pochlebne dla Żabsona.

Artysta postanowił odnieść się do całej sytuacji na swoim Instastory:

To, że ludzie porównują powiedzenie komuś w twarz publicznie co się o nim myśli do anonimowego hejtowania i obrażania ludzi w internecie to już wprawia w niepokój. Najgorsze jest to, że artystę można obrażać, oceniać i jechać od najgorszych ale kiedy w świecie realnym taki internetowy hejterek zostanie pociśnięty to wszystkim go szkoda – zaznaczył Żabson.

Czemu nas wam nie szkoda, kiedy jesteśmy obrażani co krok? A jego wam szkoda? Prosta odpowiedz, bo sami anonimowo obrażacie ludzi w internecie i się z nim identyfikujecie. Co by było gdyby Żabson mi tak powiedział. Smuteczek? Są na tym świecie jeszcze ludzie szczerzy, tacy jak ja i zawsze będę za to obrywał ale nigdy nie przestanę mówić tego co wszyscy myślą ale każdy boi się wyrazić. 

Podobne wpisy
Popularne