/
13 maja 2019
/

Pork Pores Porkinson przedstawił wszystkich gości nadchodzącego albumu!

Poznaliśmy wszystkich gości wałbrzyskiego rapera!

Premiera albumu „93 mln mil od słońca” przewidywana jest na 17 maja, więc już w najbliższy piątek. Wczoraj natomiast na swoim Instagramowym profilu twórca przedstawił listę wszystkich gości, którzy udzielą się na płycie.

View this post on Instagram

Przedstawiam Wam pełną tracklistę „93 Mln Mil Od Słońca” razem z gośćmi. A już od jutra zaczynam podpisywać Wasze albumy i powoli zbliżamy się do dalszego etapu realizacji wysyłek, które zamówiliście. Jeszcze parę dni możecie zamawiać albumy w preorderze na dystrykt pl, tak aby dotarły przed premierą sklepową. Premiera oby tytułów: „93 Mln Mil Od Słońca” oraz „Postapocalypto” już 17 maja. Fot: @grymuza Grafika: @mr_emmess Big Up! #ppp #pork #pores #porkinson #tracklista #nowyalbum #solo #nullizmatyk #AZitiZ #waldemarkasta #rahim #jesteswybrancem #koniecpreorderu #preoreder #postapocalypto #nowedwaalbumy #dystrykt #psychoterapy #nowaplyta #amg #preorder #djcreon #creon #opusmagnum #93milionymilodslonca #dajmiprad #opusmagnum #djslime #slime #pivovsky

A post shared by Pork Pores Porkinson (@porkporesporkinson) on

Tym samym widzimy, że aż w czterech utworach gościnnie udzieli się Nullizmatyk. Ponadto usłyszymy tam również Marka Dyjaka, Rahima czy też Waldemara Kastę. Premiera albumu „93 mln mil od słońca” już w tym tygodniu. Klikając w poniższy odnośnik możecie zamówić preorder krążka.

ZAMÓW ALBUM „93 MLN MIL OD SŁOŃCA”!

Podobne wpisy
Popularne