/
14 maja 2019
/

Paluch: „Ja do kościoła nie chodzę i nie popieram tej instytucji”

Paluch postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od swoich słuchaczy.

Poznański artysta postanowił przeprowadzić małe Q&A na swoim Instagramowym profilu. Założyciel B.O.R. odpowiedział tam na kilka pytań odnośnie bardzo ciekawych tematów. Z Instastories rapera dowiemy się m.in: jak obecnie wyglądają jego relacje z Kalim czy Fokusem, co sądzi o chillwagonie, jakie ma podejście do Fame MMA czy też poznamy zdanie Palucha na temat księży i kościoła.

Dwóch z fanów zapytało rapera o jego obecne relacje z Kalim oraz Fokusem. Jak doskonale wiemy poznański raper oraz członek Pokahontaz w przeszłości nie żyli ze sobą w zgodzie. Teraz jednak wszelkie niesnaski zostały odsunięte na bok.

    

Następnie twórca postanowił wypowiedzieć się o mocno kontrowersyjnym ostatnimi czasy temacie w naszym kraju. Mianowicie Paluch z lekka poruszył temat problemu pedofilii w Kościele. Artysta krótko skomentował co sądzi o całej sytuacji.

Q&A nie obyło się również bez pytania o inny gorący temat w mainstreamowych mediach, czyli o galę Fame MMA. Doskonale wiemy, że raperzy coraz chętniej kierują swoje kroki właśnie w kierunku tego wydarzenia. Paluch ma jednak zgoła odmienne zdanie. Przy okazji tego pytania raper napomknął również o chillwagonie.

W późniejszej fazie rozmowy ze swoimi fanami Paluch ocenia m.in „Karmagedon” Tedego, mówi o swoich inspiracjach czy też o ewentualnym zaproszeniu do… TV!

   

Podobne wpisy
Popularne