/
10 maja 2019
/
Video
Zagranica

Machine Gun Kelly – Breaking News 2 – PREMIERA!

Śledząc social’e MGK’a wiemy, że ostatnie tygodnie były bardzo pracowite. Codziennie praktycznie dostawaliśmy oznakę, że Colson wraz ze swoimi ludźmi siedzi w studiu i kończą płytę – Hotel Diablo, który ukaże się w czerwcu. Tydzień temu raper wraz ze swoimi najbliższymi znajomymi odwiedził Interscope Records by przedstawić materiał na album i dostać zgodę na wydanie oraz datę premiery. W odsłuchu towarzyszył także Sean Combs znany jako Puff Diddy, który mocno trzyma kciuki zawsze za Kells’a, mimo, że on tego kompletnie nie oczekuje.

Dzisiaj jednakże zrobił Baker zrobił kolejny krok do przodu – wydał, krótki „freestyle” pt. Breaking News 2 (sequel popularnego kawałka), w którym pokazuje oczywiście, że umiejętności szybkiego nawijania nie minęły mu z czasem. Kelly znany był z tego głównie w latach 2009 – 2015 (m.in. dlatego nadano mu ksywkę Machine Gun, ale także jest to odwołanie do sławnego mordercy George’a „Machine Gun” Kelly’ego). 

MGK również zagra w Warszawie podczas „Hotel Diablo World Tour„, 11 Września obecnego roku. Bilety wciąż możecie zakupić TUTAJ.

Podobne wpisy
Popularne