/
25 maja 2019
/

Kali idzie po rekordy wyświetleń?

 

Kali – postać, którą zna każdy słuchacz Polskiego rapu. Raper od wielu lat znajduje się na liście najpopularniejszych raperów w Polsce. Fakt ten utwierdzają chociażby liczby sprzedanych płyt, ludzi na koncertach czy streamingu na platformach jak YouTube, Spotify, Tidal. Jego najpopularniejszy numer „Mój Ziomek” razem z chlopakami z byłej już ekipy Ganja Mafia został odtwrzony aż 55 milionów razy. Drugim najpopularniejszym numerem jest „niedawno” opublikowany numer „V8T”, który w ciągu roku przesłuchano 46 milionów razy. Następne pozycje to numer „Braci się nie traci” z Popkiem (34mln) czy chociażby „Tutaj gdzie żyjemy” 29 mln.

Ale nie o tym mówimy, najnowsza płyta rapera „Chudy Chłopak” robi kosmiczne wyświetlenia. Mary Jane po zaledwie niecalych 72 godzinach została odtworzona 1.500.000 razy, a w 24h kawałek sprawdzono 600.000 razy! 

Czy Kali wbije najszybsze złoto w jego karierze? Czas pokaże, możemy śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o jakość – może być to jedna z najlepszych płyt w karierze rapera. Warto podkreślić tutaj ogromny profesjonalizm ekipy 9literFilmy, których teledyski są na międzynarodowym poziomie.

Podobne wpisy
Popularne