/
12 kwietnia 2019
/

Warga w kilku słowach o Popku oraz Liroy’u!

Kariera Człowieka Wargi nabiera tempa. Artysta już za niedługo wydaje swój pierwszy album!

Warga jest znany szerszej publiczności głównie z YouTubowego kanału „Z dupy„. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że twórca na dłużej zadomowi się w rapie. Jego pierwszym album ujrzy światło dzienne już 20 kwietnia, a już teraz możecie odsłuchać pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo.

WARGA – REFLEKTORY

Z dupy” był niedawno gościem Artura Rawicza z CGM i właśnie tam postanowił w kilku zdaniach wypowiedzieć się m.in o Popku czy też Liroy’u. Prowadzący wywiad postanowił podpytać gościa o swoich starszych i dużo bardziej doświadczonych kolegów z branży.

Warga został m.in zapytany o to czy jego zdaniem Popek odnajdzie się w polityce. Artysta odpowiedział:

Skoro Donald Trump się sprawdził, to nie da się nie sprawdzić na arenie politycznej. Tylko, że Popek to jest taki sezonowiec. I w rapie i w mma i w polityce.

W późniejszej fazie rozmowy Artur Rawicz postanowił zapytać również o Liroya i jego doświadczenie na politycznej arenie.

Piotra Marca szanuje bardzo za otwartość umysłu. Za to, że się naprawdę angażuje i za to, że potrafi freestyle’ować w sejmie – powiedział Warga.

Cała rozmowa została przeprowadzona przez Artura Rawicza specjalnie dla CGM. Poniżej możecie obejrzeć fragment rozmowy obu panów.

Podobne wpisy
Popularne