/
14 kwietnia 2019
/

Sobota: TomB był bardzo rozwinięty technicznie i aspirował do bycia gwiazdą

Kolejna część naszej rozmowy z Sobotą! W tym fragmencie dowiecie się m.in tego co artysta sądzi o byłych podopiecznych Stoprocent, jak przerwa wpłynęła na jego karierę oraz czy sukces odzieży Stoprocent był spowodowany głównie jego osobą. Zapraszamy!

W pierwszej fazie naszej rozmowy poprosiliśmy Sobotę o odniesienie się do niedawnych słów Winiego. Cały ten fragment możecie przeczytać klikając w poniższy odnośnik.

SOBOTA O WINIM

Teraz natomiast przyszła pora na kilka luźniejszych kwestii związanych z przeprowadzoną rozmową. Szczecińskiego artystę zapytaliśmy m.in o to co sądzi o byłych członkach Stoprocent takich jak TomB czy Bonson. Całą wypowiedź Soboty możecie przeczytać poniżej.

Jeśli chodzi o TomBa to nie powiem za wiele, bo widzieliśmy się może trzy, albo czterokrotnie. Wiem, że to była młoda, bardzo utalentowana osoba, był bardzo rozwinięty technicznie i aspirował do bycia gwiazdą. Podpisał umowę, którą chyba zerwał lub po prostu odszedł od wytwórni w ciągu kilku dni, więc właściwie nie można powiedzieć, że w ogóle był zawodnikiem Stoprocent.

O innym szczecińskim artyście – Bonsonie, Sobota wypowiedział się już trochę krócej: Natomiast jeśli chodzi o Bonsona to bardzo go lubię, to mój kolega. Bonson, wierzę, coś nagramy. Mega trzymam kciuki.

W kolejnych pytaniach postanowiliśmy podpytać o przebieg kariery Soboty. Pojawiło się tam m.in pytanie o to jak 4-letnia przerwa wpłynęła na rozwój i przebieg kariery. Swoją wypowiedź raper zaczyna od słów o tym, że fani prędzej czy później i tak będą odsuwać się od artysty, ale pojawią się również nowe osoby, które z zaciekawieniem będą przyglądać się dalszym losom kariery.

Generalnie tak, wiem że tych fanów już odeszło, przyszli nowi. Ale to nie ma znaczenia tak samo jak przerwa czy ciągłość. Ci fani przychodzą i odchodzą. Zawsze im się coś podoba, albo nie podoba. Doskonale wiecie, że nie da się dogodzić każdemu.

Nie omieszkaliśmy również zapytać o to czy cały „bum” na markę odzieżową Stoprocent w poprzednich latach był spowodowany głównie rozgłosem zdobytym przez Sobotę. Tutaj raper odpowiada krótko:

Tak ku*wa uważam. Tak mi dopomóż Bóg i święty krzyż. EssA.

CAŁY WYWIAD Z SOBOTĄ TUTAJ!

Podobne wpisy
Popularne