/
9 kwietnia 2019
/

Quebonafide powraca!?

Nie da się ukryć, że jakakolwiek informacja ze strony Queby ucieszyłaby fanów. Dziś nastał ten przełomowy dzień, który sprawił, że fani Quebonafide mogą odetchnąć z ulgą. Dlaczego? O tym dowiecie się poniżej!

Rok 2018 należał do Taconafide, nie można temu zaprzeczyć. Jednak od momentu głośnych osiągnięć grupy muzycznej, która składała się z Taco oraz Quebo, można powiedzieć,że szef QueQuality zapadł się pod ziemię..

Sukces duetu był niepowtarzalny, Potrójna Platynowa Płyta, wygrana Fryderyka w kategorii „Album roku hip-hop” oraz wyprzedany Torwar to największe osiągnięcie raperów, więc śmiało można stwierdzić, że ten duet to był strzał w dziesiątkę, który oprócz wygenerowania nieprawdopodobnie wysokich ilości odtworzeń przyczynił się do baczniejszego obserwowania poczynań artystów.

Taco Hemingway nie dał o sobie zapomnieć i wydał album „Cafe Belga” oraz Epkę zatytułowaną „Flagey”. Z kolei jakiekolwiek wieści o Que ucichły, a postawione pytanie „kiedy coś nowego?” jedyne co za sobą niosło to głuche echo.

Dziś cisza została przerwana, ponieważ na oficjalnym Instastory wytwórni Quebonafide pojawiło się tajemnicze zdjęcie, na którym widnieje napis „FAME IS OVERRATED” co oznacza „Sława jest przereklamowana”. Oprócz napisu widzimy rękę z dość charakterystycznymi „dziabami”, które przynależą do szefa QueQuality. 

 

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne