/
13 kwietnia 2019
/

Firma powróci, ale bez jednego członka?

Po tym jak Pomidor i Popek zgłosili gotowość by reaktywować firmę, CGM zapytał Tadka – założyciela grupy, która powstała w 2000 roku.

Pomidor powrócił do Polski, Popek jest otwarty na nowe projekty, Bosski ma nadzieję na powrót Firmy a Tadek właśnie wypowiedział się na ten temat w rozmowie z CGM’em. Jakiś czas temu, powstał artykuł Pudelka na temat tego, że założyciel krakowskiej grupy najzwyczajniej wstydzi się swojego tworu. Wiele osób potraktowało na poważnie ten wpis, bez weryfikacji i powtórzyło ten farmazon.

Tadek powiedział, że powrót Firmy nie jest prostą sprawą i przyznał, że już kilka lat temu chciał powrotu kolektywu:

Chciałem nagrywać Firmę, zanim Popek wrócił do Polski, a nawet zanim wypłynął Gang Albanii. Następnie byłem chętny po jego powrocie. Niestety wtedy z pewnego wywiadu w RMF MAXXX dowiedziałem się, że Firmy już nigdy nie będzie. Kilka miesięcy temu znów wyraziłem chęć nagrywania płyty, ale rozmowy spełzły na niczym.

O ile większość zdaje się być gotowa na powrót Firmy, o tyle jedna postać nie chce powrócić do owej sprawy – Kali. Tadek potwierdził, że raper jadący 30 km/h swoim Audi V8T nie jest w ogóle zainteresowany tematem.

Podobne wpisy
Popularne