/
15 kwietnia 2019
/

„Będzie walka raperów, którzy toczą wieloletni konflikt” – Wojciech Gola o Fame MMA 4!

Powoli zaczyna opadać kurz po ostatniej gali, a już teraz współorganizator wydarzenia zapowiada kolejne walki!

Fame MMA 3 odbiło się bardzo szerokim echem w naszym kraju. Ogromne zainteresowanie wokół wydarzenia nie wzięło się z przypadku. Na ostatniej gali odbywającej się w łódzkiej Atlas Arenie pojawiło się aż 10 tysięcy widzów. Znacznie więcej, bo około 180 tysięcy (!), wykupiło transmisję gali w PPV.

Tak ogromne zainteresowanie wydarzeniem zmusza organizatorów do nakłaniania coraz to większej ilości znanych osób do wzięcia udziału w tym evencie. Nie omija to również raperów. Jak doskonale wiemy na Fame MMA 3 mogliśmy obejrzeć walkę Filipka z Rybą. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Ryba.

Teraz współorganizator gali, Wojciech Gola, zapowiada że na kolejnej edycji eventu znów zobaczymy walkę dwójki muzyków! Jednak tym razem ma dojść do pojedynku dwóch od dawna zwaśnionych raperów!

Wstępne walki już mamy. Niebawem zostaną ogłoszone. Na pewno mogę powiedzieć, że będzie walka raperów, którzy toczą wieloletni konflikt. To będzie coś nowego. Nikt się tego nie spodziewa. To będzie bardzo ciekawa walkamówi Gola.

O całej sytuacji Gola opowiedział na kanale YouTube znanego polskiego dziennikarza Andrzeja Kostyry. Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej. Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 22 czerwca w Częstochowie.

Podobne wpisy
Popularne