/
15 marca 2019
/
Zagranica

Soulja Boy aresztowany, po znalezieniu przez policję amunicji

Young Draco, aresztowany po znalezieniu amunicji, a to nie pierwszy raz, kiedy Soulja nie potrafi trzymać się z dala od broni i amunicji.

Soulja udał się do swojego kuratora w San Fernando Valley, a kiedy się zjawił został skuty w kajdanki i zabrany do aresztu.

Draco jest obecnie w zawieszeniu, a przestępstwa cofają się o 8 lat gdy został skazany za używanie broni. W 2016 roku gdy był pod nadzorem, gliniarze przeszukali jego dom po tym, jak raper groził ludziom w internecie. Podczas przeszukiwań policjanci znaleźli co najmniej jedną broń, co stanowiło naruszenie zawieszenia Soulja Boy’a. Sędzia przedłużył okres nadzoru, wyjaśniając, że zabronione jest posiadanie broni.

W zeszłym miesiącu policjanci wykonali nakaz przeszukania w domu Draco, po tym jak kobieta twierdziła, że trzymał ją jako zakładnika w garażu. „Wtyki” TMZ mówią, że podczas przeszukiwania funkcjonariusze znaleźli amunicję, którą nie wolno było mu posiadać podczas dozoru sądowego.

Policjanci, wiedząc, że musi się wstawić u kuratora, czekali i gdy tylko ukazał się, skuli go i wzięli do aresztu za kolejne naruszenie warunków nadzoru.

Raper jest aktualnie w więzieniu w Van Nuys, a w następny piątek pojawi się w sądzie, aby stawić czoła sędziemu.

Podobne wpisy
Popularne