/
14 marca 2019
/
Zagranica

Philadelphia honoruje Meek Mill’a tworząc „Meek Weekend”

Meek Mill obecnie przebywa w Philadelphii, z okazji Motivation Tour i miasto mogło, oficjalnie, przyznać najbliższe dni do końca soboty jako Meek Weekend!

Prezydent Filadelfijskiej Rady Miejskiej – Darell L. Clarke ogłosił ogólnokrajową proklamację, w której zawarte jest iż w dzisiejszy poranek uhonorowano Meek Mill’a, rozpoczynając uroczystości, które potrwają do soboty (16 Marca).

Podobnie jak w czasach, gdy dostał swój dzień w Houston , rodzinne miasto rapera uznało jego wysiłki na rzecz reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, a także jego wkład w muzykę i sztukę.

Meek Mill wylądował właśnie w ten weekend w Philadelphii, ponieważ gra w mieście w wielu terminach z okazji „Motivation Tour„, więc był pod ręką, aby przyjąć proklamację dziś rano. W swoim przemówieniu Meek wyraził wdzięczność za zaszczyt i wyjaśnił, dlaczego jest takim pasjonatem swoich działań filantropijnych.

Jak widzisz, mam 7-letniego syna. Może popełniać błędy w życiu. Nie chcę, żeby mój syn dorastał w świecie, w którym zdecydowałby się użyć marihuany pewnego razu i mógł spędzić dwa lub trzy lata w państwowym zakładzie karnym, i być wychowywanym przez ludzi, których nie zna. (…) Chciałbym podziękować za wsparcie, które tak dużo znaczy. Byłem kilka razy w więzieniu za naruszenie warunków probacyjnych, ale gdy raz moje miasto okazało mi wsparcie, okazało się, że dzięki niemu wyszedłem z więzienia, więc chcę oddać wsparcie z powrotem i zrobić to dla ludzi, którzy faktycznie się za mnie wstawili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Philly gave me a meek weekend!!!!! Thank you to my city! 🏆🏆🏆🏆

Post udostępniony przez Meek Mill (@meekmill)

Podobne wpisy
Popularne