/
15 marca 2019
/
Zagranica

Offset potwierdza: „Culture III” w 2020 roku i „Without Warning” doczeka się kontynuacji

Offset zorganizował „Ask Me Some Shit” na Twitterze i odpowiedział na kilka ważnych pytań.

Offset niedawno wypuścił swoją solową płytę „Father Of 4” jednakże fani wciąż są głodni i czekają na kolejne projekty ze strony rapera i jego grupy Migos.

Raper z Atlanty pozwolił fanom zadać pytania na Twitterze i odpowiedział na kilka z nich. Już na samym początku dostaliśmy informację, która jest sprzeczna z tą, którą na końcu 2018 roku podał Quavo. Huncho poinformował, że „Culture III” pojawi się w pierwszej części 2019 roku, zaraz po solowym albumie Offseta. Dzisiaj, ten drugi, krótko odpowiedział na pytanie kiedy pojawi się płyta Migosów, pisząc: „Next Year„.

Następnie zapytano czy jest możliwość stworzenia, wraz z 21 Savage’m i Metro Boomin’em, sequela ich albumu „Without Warning„. Na owym albumie pojawiły się takie kawałki jak kultowy „Ric Flair Drip” czy „Ghostface Killers” z Travis’em Scott’em.

Jak już wiemy, „Culture III” nie pojawi się w tym roku, jednakowoż możemy się doczekać jeszcze większego projektu w tym roku ze strony Migos’ów. W poprzednim roku, Quavo zdradził, że grupa z Atlanty i Drake planują wspólny projekt, który jest umotywowany sukcesem ich „Aubrey & The Three Migos Tour„.

Podobne wpisy
Popularne