/
13 marca 2019
/

Bonus RPK o zatrzymaniu Kaza: „Kiedy skończy się ta farsa i pompowanie statystyk kosztem ludzkiej krzywdy?”

Zatrzymanie Kaza Bałagane wzbudza niemałe poruszenie.

Narzeczona Kaza na swoim Instagramie poinformowała, że:

Sprawa dotyczy pomówienia. Nie zamierzam tak tego zostawić  i będę walczyć 

Pod tym postem pojawiła się masa komentarzy, które opowiedziały się po stronie rapera. Warto zaznaczyć, że nie tylko fani włączyli się w akcje ale także osoby ze środowiska. Wśrod zaangażowanych znaleźli się Young Igi, W.E.N.A., StepRecords czy QueQuality.

Swoje zdanie w tym temacie wyraził Bonus RPK, który w roku ubiegłym borykał się z tym samym problemem.

Kolejny pomówiony raper trafia do więzienia… Klasycznie sprawa związana z narkotykami, ale nie zatrzymali go podczas zakupu kontrolowanego (tak jak to wyglądać powinno), tylko musieli zrobić szopkę po koncercie we Wrocławiu, żeby przewieźć go do Warszawy…

Ja się tak zastanawiam, kiedy wreszcie skończy się ta farsa i pompowanie statystyk kosztem ludzkiej krzywdy ?? Nie od dziś wiadomo, że nie tylko cierpią podejrzani / oskarżeni / skazani, ale również ich rodziny !!!

W czwartek wspólnie z Liroyem składamy do sejmu projekt, który ma na celu poprawę… Czy to się uda ?? Nie wiadomo.

Sam dobrze wiem co to znaczy widywać dziecko na widzeniach, siedzieć w areszcie i nosić brzemię ciężkiego niesprawiedliwego wyroku !!! Przez ten cały syf cała moja rodzina chodzi od kilku lat w stresie, czego konsekwencją była utrata mojego drugiego dziecka…

Rodzinie Kaza życzę wytrwałości, a Wam tego żebyście w końcu otworzyli oczy, bo dziś to spotyka raperów, których na co dzień słuchacie, a jutro może to spotkać Was !!!

Napisał na swoim Facebooku

Podobne wpisy
Popularne