/
3 lutego 2019
/

Włodi: Social media to narzędzia, którymi trzeba umieć się posługiwać żeby nie zwariować

W jednej z radiowej audycji Czwórki pojawił się Włodi, wywiad został świeżo przeprowadzony po wydaniu Epki „Osad”. 

W rozmowie padło parę ciekawych pytań.

#Masz jakiegoś faworyta z dzieciaków, którzy rapują? Na co Włodi opowiedział:

„Mam ale nie chciałbym rzucać ksywkami bo to się wiąże z szerszym opowiadaniem o tym. Jest mnóstwo zdolnych dzieciaków, oczywiście. Nawet Ci, których muzyka mi się nie podoba, uważam, że są zdolni. To nie jest taka prosta sprawa, że wchodzisz, pstrykasz paluszkiem i nagrywasz. Jeżeli już to robisz i masz jakiś pomysł na siebie  to już jest coś.”

#Włodi został także zapytany o to czy powraca do swoich płyt, na co odpowiedział:

Ja w ogóle nie wracam do swoich płyt. Jedyny moment w których słucham swoich numerów to tylko wtedy, gdy je nagrywam i gdy zatwierdzam, gdy jest nagrany. Trochę mi to podchodzi pod narcyzm, nie wyobrażam sobie jadąc samochodem słuchać swoich numerów i się tym jarać, to jest śmieszne dla mnie.”

#Numer Raz pochwalił  Kubę Knapa, że ten powiedział, że szkoda mu czasu na Instagrama czy Facebooka a poza tym według niego egzystencja na takich portalach jest mocno przekłamana.

Też nie jestem za takim ekstremizmem żeby za wszelką cenę tworzyć z siebie takiego buntownika. Uważam, że to jest narzędzie, którym po prostu trzeba się nauczyć posługiwać. Czy wziąłbyś młotek do kuchni, żeby nim myć talerze? No nie. Umiesz się posługiwać młotkiem, wbijasz nim gwoździe. Uważam, że Instagram czy Social media są narzędziem, którym trzeba umieć się posługiwać, żeby nie zwariować skomentował Włodi.

Całość rozmowy poniżej:

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne