/
10 lutego 2019
/

Pomidor z Firmy w więzieniu!

O tym, że Pomidor znajduje się za kratami dowiadujemy się z najnowszego klipu, który został wcześniej przygotowany.

W kawałku „Oaza Spokoju” na samym początku wypowiada się Popek: „Masz pozdrówki od wszystkich, od Ważki, całej rodziny i naszych ziomków z dawnych lat. Pomidor, czekamy na ciebie.”.  Następnie sam Pomidor nawija: „Odliczam miesiąc po miesiącu, godziny i minuty do tej pory. W kajdany zostałem skuty.” A na samym końcu kawałka wypowiadają się również inni jego znajomi.

Jeden z komentatorów klipu sądzi, że zawodnik Firmy wyjdzie za 1,5 roku, jednakże to nie jest potwierdzona informacja. Pomidor przebywał za granicami Polski, w Liverpoolu, ukrywając się przed wyrokiem. Raper był poszukiwany z art. 278 u. 1 „Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej”. Na samym liście gończym opublikowanym przez Polską Policję widnieje informacja, że winny jest za kradzieże. 

Najprawdopodobniej 30-letni raper sam zdecydował się wrócić do Polski i stawić do aresztu, a dowodem może być klip, który już wcześniej został przygotowany z okazji pójścia Pomidora do więzienia. Odbębnienie wyroku dałoby mu możliwość spokojnego życia w Polsce czy chociażby grania koncertów tutaj. 

Podobne wpisy
Popularne