/
2 lutego 2019
/

Peja komentuje zdjęcie DJ Decksa z Tede!

Tydzień temu, przed Śląskim Rap Festiwalem, DJ Decks opublikował zdjęcie z Tede, które zrobiło sporo zamieszania w społeczności hip-hopowej. Peja odniósł się do tego zdjęcia.

Owe zdjęcie zostało również dodane na grupę na Facebooku – SLU Gang. W komentarzach członkowie grupy rozpoczęli burzę, która nabierała coraz większego rozpędu i poziomu agresji w stosunku do Decksa czy Tede. Peja tlumaczy:

Udostępniliśmy post jednego z grupowiczów odnośnie zdjęcia sprzed lat – był na nim Daras z Jackiem. Post został usunięty po tym jak zobaczyłem skalę patologii w komentarzach z autorem posta włącznie. Skłamałbym mówiąc, że nie miałem świadomości, że mu (Decksowi) się oberwie gdy to opublikujemy. Wystarczyło zerknąć co wydarzyło się na jego stronach społecznościowych. Tak czy siak Waszą opinie znam. Jestem przy okazji więcej niż pewien, że gdyby hipotetycznie doszło do zgody z Tedasem, to byście mnie zwyczajnie zaj**ali. Inna sprawa, że nie potrzebowałem tego typu przykładów, żeby być tego świadomym. Inna sprawa, że godzić się nie zamierzam. Należy się szanować. Ale też szanować samego siebie. Amen. Zdjęcie z Tedasem też mam, ale wolę wstawić z Darkiem z czasów, kiedy to co robiliśmy wspólnie miało dla nas obu jednakowe znaczenie.

Peja również udostępnił zdjęcie:

Podobne wpisy
Popularne