/
2 lutego 2019
/
Wywiady

Krzysztof Skonieczny (Piorun): Dostałem propozycję od różnych producentów rapowych w Polsce. Napie*dalamy płytę Piorun. Dawaj, sztywniutko.

Na oficjalnym kanale YouTube Winiego pojawił się wywiad z Krzysztofem Skoniecznym, który jest reżyserem serialu „Ślepnąc od Świateł” a także aktorem, który wcielił się we wcześniej wymienionym serialu w rolę rapera o ksywie Piorun.  

W momencie wypuszczenia kawałka do sieci padło wiele podejrzeń, że za warstwę liryczną odpowiadał Oskar z PRO8L3Mu, ten wątek został poruszony w wywiadzie a Piorun odniósł się do tej sytuacji, krótkim komentarzem:Oczywiście sam tego nie robiłem. Kosztowało to dużo wysiłku producencko-tekstowego. Z osobami z którymi to robiłem zawarliśmy dżentelmeńską umowę, że to zostanie między nami, chociaż naprawdę nie trzeba być jakimś wyjątkowo lotnym mózgiem by skleić, że dwa i dwa to pięć.”  Ta wypowiedź nie dała nam jasnej odpowiedzi, jednak jest to całkiem prawdopodobne, że właśnie Oskar odpowiadał za warstwę liryczna, no bo w końcu „nie trzeba być lotnym mózgiem by skleić, że dwa i dwa to pięć.” 

Wini zaznaczył, że kawałek wyszedł naprawdę nieźle i padło pytanie czy Krzysztof kiedykolwiek wcześniej miał styczność z rapem, na co odpowiedział:  „Ja wyrosłem na rapie. Wychowałem się na wrocławskim osiedlu.”

Winicjusz zauważył, że z wyjątkową łatwością wcielił się w rolę Pioruna od strony muzycznej, na co reżyser odpowiedział: „Jestem po akademii teatralnej, więc te wszystkie rzeczy nawijkowe, związane z rytmem. Też się tego nauczyłem robić jak cieśla stoły. Z pewnością przyszło mi to łatwiej ale nadal była to ciężka praca, to nie jest tak, że sobie wchodzisz i jesteś raperem.”

Warto zaznaczyć, że odbiorów kawałka był naprawdę niezły i zebrał sporo pozytywnych komentarzy: „To poszło bardzo szeroko, ludzie cały czas piszą, wysyłają wiadomości. Dostałem propozycję od różnych i to grubych producentów rapowych w Polsce. Napie*dalamy płytę Piorun. Dawaj, sztywniutko.” – skomentował Skonieczny.

 

Podobne wpisy
Popularne