/
4 lutego 2019
/

Kizo: Staram się wprowadzić na Polski rynek nowy klimat

Kizo dzisiaj zezwolił swoim słuchaczom na zadanie paru pytań, na swoim InstaStory. Poruszył kilka ciekawych kwestii.

Na sam początek poinformował nas, że w Marcu pojawi się klip z Parysem Platinov’em. Czy będzie on singlem do płyty Parisa? Dostaliśmy kilka informacji co do najnowszej płyty – Pegaz. „Kizownik” myśli nad tym by wydać płytę, dokładnie w ten sam dzień, kiedy będzie miała miejsce premiera 1 odcinka 8 sezonu Gry o Tron ( Kwiecień 2019)! Dorzucił także, że w pre-orderze „Pegaza” będzie: Limitowany T-Shirt, duży plakat, pakiet vlep, oraz „gadżety o których nie może nam powiedzieć”.

Od razu zapowiedział też, że kawałek „Cichociemni” z Reto oraz Borixonem, pojawi się na jeszcze kolejnej płycie „CZEMPION”, która będzie miała premierę w Listopadzie. Także jeszcze w Lutym pojawi się kolejny kawałek Chillwagonu, pewne jest, że na nim pojawi się ReTo oraz Kizo.

Na pytanie „Czy to prawda, że kopiujesz zagranicznych raperów?” Kizownik odpowiedział:

Staram się wprowadzić na Polski rynek trochę nowego klimatu gdzie jak łatwo zauważyć, wiele raperów stara się tu zrobić ameryczkę, ja za to się jaram sceną europejską. Jeżeli pokazywanie fur na klipach, sportowa stylówka, kumple i picie caprisuna to KOPIA, to czy gdy zacznę nosić warkoczyki i tatuaże na twarzy, i cukierkowe numery to będę oryginalny?

Andrzej również dodaje:

Gadanie o kopiowaniu pojawiło się w momencie gdy pokazałem coś nowego dla polskiego słuchacza i wtedy trzeba się czegoś doszukać, podobieństwa za granicą, ale gdy za rok połowa raperów poszłaby w ten klima to już nikomu by tu nic nie przeszkadzało.

Podobne wpisy
Popularne