/
2 lutego 2019
/

Kaz Bałagane: Polski rap jest w żałosnej formie

Kaz Bałagane dał możliwość, swoim obserwującym na Instagramie, zadanie pytania. Oto kilka ciekawych kwestii, które zostały poruszone na InstaStory Kaza.

Kaz zapytany o to, czy weźmie pod skrzydła jakiegoś młodego artystę, powiedział, że jeśli ta osoba przypodobałaby mu się i personalnie, i muzycznie, bardzo prawdopodobne, że zająłby się nią.
Przekazał nam także, że aktualna scena francuska „to tragedia”. Uważa, że obecnie nie jest tworzone nic ciekawego.
„Bedogie” odwołał się do głośnej sprawy z Sentino, pisząc:

Jak ktoś jest dziwnie przewieziony i gada niestworzone rzeczy, to raczej kwestia czasu. Przypominam, że to nie jest pierwszy lot jaki przewidziałem.

Pytanie,”Czy polski rap jest według Ciebie obecnie w dobrej formie czy raczej niekoniecznie”, Bałagane skomentował krótko: „W ŻAŁOSNEJ”. Tak samo krótko odpowiedział na pytanie o tym, „Co sądzi o fali nowych „trapstarów” itp?”, pisząc: „W CH*JU MAM”.
„Nuthin But A G Thang” od Dr Dre był pierwszym kawałkiem, którego Kaz świadomie przesłuchał będąc „małolatem”.  Twórca „Narkopop’u” uważa, że nie ma sensu chorobliwie przekładać swoich ambicji na dzieci, jednakże zainteresowanie swojego dziecka muzyką, by ten sam się nią bawił, byłoby czymś. Kazik również twierdzi:

Myślę, że gdyby każdy robił coś korzennie swojego, nie francuskiego, nie angielskiego – wtedy byłoby dobrze.

Bałagane poinformował, że na klipie kawałka DJ Decksa, Szpaka oraz Shellera, pt. „Jakoś idzie”, nie pojawił się ponieważ nie zjawił się na czas. Wersja tego kawałka z Kazem jest na płycie DJ Decksa.

Podobne wpisy
Popularne