/
12 lutego 2019
/

„Ja nie wiem który kłamie, a który mówi prawdę” – White 2115 o beefie Szpaku vs Bezczel

White 2115 postanowił odnieść się do niedawnego beefu oraz wspomina lada swojej wczesnej młodości.

Reprezentant SBM Label w specjalnie przeprowadzonej transmisji na żywo na swoim Instagramowym profilu poprosił fanów o kilka pytań. Padła tam między innymi prośba o to, aby White wypowiedział się na temat niedawnego gorącego beefu pomiędzy Szpakiem a Bezczelem

Na samym początku wypowiedzi artysta sprostował widza, bo ten spytał o… dramę pomiędzy raperami.

Po pierwsze ku*wa drama to może być na YouTubie między YouTuberami, a ku*wa w tej muzyce, muzyce hip-hop, rap, czy jak tam se to nazwiecie, to się nazywa beef. Beef między Bezczelem a Szpakiem, a nie ku*wa drama – zaczął swoją wypowiedź White.

Później raper postanowił odnieść się już bezpośrednio do konfliktu: Beef jest między nimi, no co ja mogę ku*wa sądzić. Ja nie wiem który kłamie, a który mówi prawdę, nie mam bladego pojęcia. Nie znam się z nimi aż tak. Fajnie się to obserwuje, zawsze się coś dzieje.

 

W dalszej części transmisji twórca postanowił powspominać trochę poprzednie lata i zdradził swoim słuchaczom od czego zaczęła się jego przygoda z rapem i czego słuchał w młodości.

Nie ze sceny europejskiej czy amerykańskiej tylko polskiej. Z polskiej sceny słuchałem Molesty, Warszafskiego Deszczu, Hemp Gru słuchałem, ku*wa DGE słuchałem. Ku*wa tego jest teraz tyle… Płomień 81, słuchałem kurde Eisa, przez chwilę Starszego Brata słuchałem, Peję słuchałem oczywiście, słuchałem Sobotę. Ku*wa tego jest tyle, że teraz tak wymieniać to chu*nia – zakończył White.

Podobne wpisy
Popularne