/
3 lutego 2019
/

Arab opowie historię swojej rodziny za milion złotych!

Pierwsi chętni zgłosili się na wywiad!

Nie jest to niczym dziwnym, że świat, w którym się obracamy, najbardziej interesuje krzywda ludzka oraz historię, które są podszyte czarnymi scenariuszami. Nie inaczej było i w kwestii Araba. Ostatnio na swoim Instastories podzielił się z nami przejmującą historią jego rodzinnego domu. – Moja mama skończyła katować nas w 2010. 2010 – wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Nigdy nie podjęła się leczenia psychiatrycznego. Nie umiem trafić do niej, a dziś nie mam już sił. Ostatni raz rozmawiałem z mamą w wieku 4 lat. Od 21 lat to jakaś obca, jakby opętana osoba — przekazuje raper.

Artysta nie wykluczał przedstawienia całej sprawy w szerszym spectrum. Myśli nawet nad napisaniem książki, z której dochody przekaże swojej rodzinie — Resztę opowiem pewnie u Kuby Wojewódzkiego albo gdzieś, by to naprawdę miało zasięg. Myślę, że trzeba ratować dzieci, dzieci są najważniejsze, a tej patologii jest dużo w rodzinach.

Po pojawieniu się wiadomości na Instastories rapera pojawiły się pierwsze oferty. Arab w social mediach udostępnił wiadomość od gazety Fakt, która byłaby zainteresowana takim wywiadem. Odpowiedź artysty może jednak trochę szokować. Honorarium, jakie zażyczył sobie za wywiad to milion złotych! – Gabryś jest faktem, a o faktach się nie dyskutuje za fryty, Ziomuś — pisze Arab.

Podobne wpisy
Popularne