/
25 stycznia 2019
/

Znamy nominacje do muzycznych Fryderyków w kategorii „Album Roku Hip Hop”!

Poznaliśmy nominację do Fryderyka w kategorii „Album Roku Hip Hop”. Nominowali zostali Abradab, PRO8L3M, Taco Hemingway, Taconafide oraz O.S.T.R.

Nominacje zostały ogłoszone na oficjalnym Facebookowym profilu Fryderyk Festiwal.


W zeszłym roku triumfował Taco Hemingway z albumem „Szprycer„. Teraz ma on podwójną szansę na zwycięstwo, ponieważ nominowane zostały dwa jego albumy. Lipcowa „Cafe Belga” oraz „Soma 0,5 mg” w duecie z Quebonafide.

Ponadto jednym z nominowanych albumów jest „Ground Zero Mixtape” grupy PRO8L3M, która już 1 marca wydaje swój kolejny album, o czym informowaliśmy was tutaj.

Kolejną z nominowanych płyt jest „048” powracającego po latach Abradaba. Były członek legendarnej grupy Kaliber 44 postanowił przypomnieć o sobie słuchaczom wydając właśnie ten album. Jednak czy ma on szansę na zwycięstwo rywalizując z obecną czołówką polskiej sceny hip-hopowej?

Ostatnim nominowanym jest O.S.T.R. ze swoim albumem „W drodze po szczęście„. Adam jak zawsze nie rozczarował i przygotował dla swoich fanów bardzo mocny materiał, który jak widać zbiera pozytywne opinie nie tylko w kręgu jego słuchaczy. Ostry, podobnie jak wspomniany PRO8L3M, za niedługo wyda swój kolejny album. 22 lutego ukaże się „Instrukcja obsługi świrów„, więcej o albumie możecie przeczytać w innym naszym artykule.

 

 

Podobne wpisy
Popularne