/
11 stycznia 2019
/

„Takie gnioty muszą odczekać” – Bezczel o dissie Szpaka

Bezczel w prywatnej wiadomości wysłanej do jednego z fanów postanowił odnieść się do beefu, który wywiązał się między nim a Szpakiem.

Przeszło tydzień po dissie Szpaka w końcu dostaliśmy informację od drugiej strony konfliktu. Bezczel w wiadomości prywatnej, w której został zapytany przez jednego z fanów o to kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi, napisał:

Jak wyjdę ze szpitala mordko. Poza tym takie gnioty muszą odczekać, ale dziękuję, że się martwisz. Jestem w szpitalu aktualnie, pojutrze mnie wypuszczą i lecę z nim. Pozdróweczki.

Cała sytuacja zaczęła się w momencie wydania płyty „Atypowy„. W utworze „AlicjaSzpaku w wersach umieścił znanego już wszystkim „kasztana”. Jak się później okazało chodziło właśnie o Bezczela. Sprawa tyczyła się opublikowanego kawałka „Schumacher” w którym wystąpił gościnnie Szpaku. Reprezentant BOR nie udzielił zgody na publikację tego teledysku, lecz ten i tak znalazł się w sieci.

Kilkanaście tygodni po całej sytuacji Bezczel postanowił odpowiedzieć Młodemu Simbie na Instagramie. Tam wywiązała się mała sprzeczka, która zakończyła się dissem Szpaka opublikowanym 1 stycznia.

 

 

Podobne wpisy
Popularne