/
16 stycznia 2019
/

SBM Space – kosmiczna inicjatywa związana z SB FFestivalem?

2 lutego w warszawskiej Stodole odbędzie się 3 edycja festiwalu, którego organizatorami jest SBM. Jakie niespodzianki czekają nas przy okazji imprezy?

W warszawskiej Galerii Xanadu przy Hożej 51 powstanie strefa SBM Space — to właśnie tam będziemy mogli się zrelaksować, zapoznać nowych ludzi, zakupić ciuch od SBM. Tak sprawę komentuje jedna z organizatorek eventu Magda Dubrawska:

Miejsce powstało w odpowiedzi na potrzeby fanów i słuchaczy SBM Label. Zauważyliśmy, że przed naszymi koncertami ludzie sami się organizowali i szukali miejsca, gdzie mogliby „przeczekać” do imprezy. Chcemy wiedzieć kto, skąd i dlaczego przejeżdża na nasz festiwal. Chcemy poznać wszystkich, kreatywnie spędzić razem czas.

Strefa będzie czynna w dniu festiwalu. Co ciekawe, samo miejsce nie jest standardowym jak na klimaty związane ze środowiskiem rapu, ponieważ SBM Space znajdziemy w galerii sztuki. Z przesłanek oprócz prac, które można zobaczyć tam na co dzień, będziemy mieli okazje zobaczyć sztukę związane z działalnością wytwórni. Wstęp na spotkanie przed koncertem będzie zupełnie darmowy. Na miejscu ma znaleźć się między innymi: Stoisko SBM Esthetic, SBM Chill Out czy SBM Girls. Więcej informacji na ten temat poznamy już niebawem.

 

Podobne wpisy
Popularne