/
17 stycznia 2019
/

Relacja z koncertu z okazji 20-lecia Asfalt Records!

Asfalt Records na specjalnie przygotowanym filmie postanowił przedstawić relację z koncertu, który odbył się z okazji 20-lecia istnienia wytwórni!

Asfalt Records zostało założone w 1998 roku w Warszawie z inicjatywy Marcina Grabskiego. Wytwórnia przez lata święciła ogromne sukcesy. W jej szeregach swoje płyty wydawali m.in Płomień 81O.S.T.R. czy też Taco Hemingway.

Pierwszą złotą płytą w historii labelu była „HollyŁódź” autorstwa wyżej wymienionego Ostrego. To on również zdobył dla wytwórni pierwszą platynę za album „Tylko dla dorosłych„.

Obecnie wytwórnia ma swoich szeregach takich raperów jak m.in Otsochodzi, Adi Nowak czy też wymieniany już O.S.T.R.

W 2018 roku wypadało 20-lecie wytwórni. Z tej okazji został zorganizowany specjalny koncert na którym wystąpiły m.in raperzy związani z tą wytwórnią oraz zaproszeni goście.

Producentem koncertu było World Wide Warsaw, a na scenie wystąpili: Adi Nowak, Dziarma, Rasmentalism & DJ Tort, O.S.T.R., Hades, DJ Haem, Fisz, Emade, DJ Eprom, Otsochodzi, DJ Phunk Ill, Taco Hemingway, Rumak. Koncert odbył się 15 grudnia w Warszawskim klubie „Progresja„. Całą relacją przygotowaną przez wytwórnię obejrzycie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne