/
10 stycznia 2019
/

Raperzy wspierają WOŚP! – Zobacz, co można wylicytować!

Najciekawsze licytacje WOŚP związane z rapem! 

Wielu polaków dnia 13 stycznia 2019 roku aktywnie włączy się w działanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artyści, raperzy oraz kapele zagrają koncerty, wielu wolontariuszy będzie zbierało pieniądze do puszek. Jak wiemy, nieodzowną tradycją finału są licytacje, które ruszają o wiele wcześniej. Raperzy oraz ich fani w tym roku postanowili przekazać na aukcje takie rzeczy jak:

Płyta Łony i Webbera „Nawiasem Mówiąc” z autografami

Raperzy z inicjatywy studentów postanowili podpisać i przekazać na licytację swój najnowszy album, którego premiera odbyła się w 2016 roku. Obecna cena to skromne 33 zł. – link znajdziecie tutaj. 

Winyl Albo Inaczej 2 z podpisami artystów

Alkopoligamia postanowiła na licytacje przekazać aż dwie sztuki albumu z podpisami wszystkich wokalistów, którzy brali udział w projekcie Albo Inaczej 2. Całe przedsięwzięcie miało na celu pokazać muzykę hip-hop oraz rap z troszkę innej perspektyw. Cena pierwszej z płyt to aktualnie 305 zł, a druga z nich osiągnęła jak na razie cenę 105,02 zł. Link do aukcji znajdziecie tu. 

Legendarny dres Pikeja

O tym dresie krążą legendy. Był on wizytówką wielu skandali związanych z postacią Pikeja, a w tym roku możemy go dorwać na licytacji WOŚP. Aktualna cena za ten ciuch to 255 zł. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Koszulka Korony Kielce z autografem Tede oraz płyta Elimitati. 

Korona Kielce postanowiła na aukcję przekazać koszulkę meczową swojej drużyny wraz z podpisem Tede – „Tede NWJ”. Do sportowego ubioru dołączona jest również limitowana reedycja albumu Eliminati. Aktualna cena przedmiotu to 710 zł. Link znajdziecie tutaj. 

Złota płyta Peji za Fonografikę

Rok temu przedmiot ten został wylicytowany za kwotę ponad 21. tys złotych. Wygrany licytacji postanowił w tamtym roku, że za rok znów ktoś będzie miał szansę wylicytować ten rarytas. Tak jak mówił, tak zrobił: Na Instagramie rapera pojawiło się zdjęcie, gdzie wygrany z poprzedniego roku przekazuje na ręce poznańskiego rapera jego Złotą Płytę. Wyróżnienie ponownie trafi na aukcję WOŚP-u. 

 

Podobne wpisy
Popularne