/
10 stycznia 2019
/
Wywiady

„Dostałem telefon… chciałby mnie wypróbować do głównej roli serialu HBO” Kamil „Saful” Nożyński dla Onet Radio.

Już dziś możemy obejrzeć najnowszą rozmowę z Safulem, raperem znanym z ekipy Dixon 37 dla ONET RANO. Dowiemy się w nim czy męczy go rozmowa o jego roli w serialu „Ślepnąc od świateł” Do czego obecnie bliżej jest Kamilowi, do rapowania czy jednak bardziej interesuje go aktorstwo.

Raper mówi także o tym, że nie spodziewał się takiego sukcesu serialu.

„Nie sądziłem, że coś takiego się wydarzy. Dostane główną role w serialu, który narobi tyle zamieszania…Nie pamiętam, kiedy polska produkcja wywołała taką dyskusję”

Na pytanie „Chyba lubisz ten klimat co?” – dotyczący tego jaka jest różnorodność ludzi w jednym miejscu – Saful odpowiada – „Tak to jest trochę mój klimat, dużo czasu spędziłem nocą w Warszawie, wychowałem się na blokowisku … Ja to czuje, wiem o co chodzi”

„Dużo intensywnie czasu spędziłem przy tym i to są bardzo intensywne doznania, jak się to kończy zaczyna Ci tego brakować” – Opowiada główny bohater serialu na pytanie „Dlaczego wpadłeś tak głęboko w ten temat w aktorstwo?”

Ty jesteś w sytuacji w której czujesz się dobrze?” – raper odpowiada stanowczo „Tak”

Dostajemy także informację o tym jak może się przygotowywać do dalszego bycia aktorem. Kamil mówi także o tym, że ludzie nie chcą słuchać w rapie tego, że komuś żyje się źle i z czego biorą się najlepsze numery. Saful wspomina także o mocy słów, które ktoś może powiedzieć i ponieść z tego konsekwencję. Z poniższego wywiadu dowiemy się o wiele więcej ciekawych rzeczy, także zapraszamy do sprawdzenia dokładnie całej rozmowy!

 

 

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne