/
16 stycznia 2019
/

Doda walczy z nienawiścią – raperzy wspierają!

Społeczna akcja Dody połączona z koncertem!

Ostatnie wydarzenia związane z zabójstwem Pawła Adamowicza oraz rezygnacją Jerzego Owsiaka ze stanowiska prezesa WOŚP wstrząsnęły całą polską. Wielu artystów po całym incydencie zaczęło organizować akcję. Jedną z nich jest akcja Dody z Instagrama: #artyściprzeciwnienawiści, którą popiera wielu raperów oraz raperek: VNM, WdoWa, Quebonafide, Wac Toja, Sokół, Ten Typ Mes, Wena, Peja, Kartky, Guova i Pawbeats.

W ramach całej inicjatywy piosenkarka postanowiła zorganizować koncert. Na ten moment nie wiadomo czy pojawią się na nim raperzy.

Szczerze mówiąc, ciężko powiedzieć, że organizuję. Po prostu wychodząc spod prysznica wpadłam na fajny pomysł, że artyści w kontrze do całego świata polityki i hejtu w necie powinni spróbować oraz stworzyć to, do czego zostali powołani. Zrealizować nasz obowiązek, czyli połączyć ludzi muzyką, fajnym przesłaniem. Być ponad podziałami. Pomyślałam: zróbmy taki koncert razem. Zgłosiło się już 90 osób – mówi Dorota Rabczewska podczas audycji Radia Zet.

Na tą chwile wiadomo że wystąpią takie gwiazdy jak: Grzegorz Hyży, Patrycja Kazadi, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Margaret, Bajm, Cleo i Sarsa. Doda postanowiła również zaproponować występ swoim oponentkom Justynie Steczkowskiej oraz Edycie Górniak.

 

Podobne wpisy
Popularne