/
11 stycznia 2019
/

„Chodzi o sam fakt trzymania faktów!” – Multi kłóci się ze słuchaczami.

Co jakiś czas na profilu Facebook’owym portalu Rap Genius Polska, pojawiają się zestawienia najbardziej absurdalnych wersów, które padły w roku 2018.  Największe poruszenie wywołało wczorajsze zestawienie w którym pojawił się wers Young Multiego. 

Adnotacja pochodzi z utworu Bedoesa „Delfin” w którym zagościł Multi.

„Nie bronimy tworzyć muzyki nikomu – również youtuberom, również rapu. Ale gdy próbują używać na swój temat stwierdzeń takich jak hustler, traper czy poniższe wersy – pora to raz a dobrze wyjaśnić.” – napisał Rap Genius. 

Sytuacja nie została przemilczana przez Multiego i ten udzielił się w komentarzach: „Hustler – osoba, która potrafi robić pieniądze na wszystkim co dotknie. Ja robiłem na gierkach, robiłem na ciuchach a teraz robie na muzyce – to jest definicja hustlera. Jak już kopiujecie definicje to nie róbcie tego z polskich stronek bo trochę wiocha. A no i użycie starej fotki żeby podkreślić jakie to prześmiewcze 😂😂👌👌 Krytyka zawsze w cenie ale nie piszcie takich przekłamanych rzeczy nawet jeśli kogoś nie lubicie. Pozdro 🤘🏼”.

Najbardziej absurdalne wersy 2018 – część 7: Young MultiHustler – oszust, krętacz, osoba zarabiająca pieniądze…

Gepostet von Rap Genius Polska am Donnerstag, 10. Januar 2019

 Jeden z komentujących stwierdził, że Mulitemu brakuje techniki, na tę zaczepkę artysta również postanowił odpowiedzieć: „Dobrze dzbany już wam zostawiam pole do popisu i tasowania się tym, który najlepszy komentarz zostawi ale jeszcze zamykając temat. Nikt nie mówi tu o technice czy skillach – chodzi o sam fakt przekłamywania definicji. Lata mi to czy jestem dla was gownixem czy nie, ja nadal będę sprzedawał płyty i robił koncerty, chodzi tylko o sam fakt tego, żeby trzymać się faktów. P.S Trap house to miejscówka do sprzedawania dragów”. 

Podobne wpisy
Popularne