/
31 stycznia 2019
/

Arab o swojej mamie: Nigdy nie wybaczę Ci próby samobójczej moich braci

Nie zawsze informacje przekazywane przez nas są dobre, tak będzie w tym przypadku. Na swoim Instagramie Arab postanowił podzielić się przykrymi doświadczeniami ze swojego dzieciństwa. 

W kilku zdaniach ujawnił część swojej przykrej historii. „Moja mama skończyła katować nas w 2010. 2010 – wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Nigdy nie podjęła się leczenia psychiatrycznego. Nie umiem trafić do niej do dziś, nie mam już sił. Ostatni raz rozmawiałem z Mamą w wieku 4 lat. Od 21 lat to jakaś obca jakby opętana osoba. Mamo, nie mam już siły do Ciebie. Wszystko w życiu robiłem da Ciebie by Ci zaimponować. Proszę, porozmawiaj ze mną szczerze, opowiedz dlaczego taka się stałaś. Nie mam już żalu, to mnie utwardziło, ale boli mnie to, że nigdy nie dałaś mi szacunku. Ale fakt próby samobójczej moich Braci (mam 5ciu) tego nie wybaczę ani Tobie ani Ojcu bo jest tak samo odpowiedzialny jak Ty za tę tragedię. Nigdy” Poinformował raper. 

 

Co ważniejsze nie pozostawił swoich fanów z domysłami co do całej tej przykrej sytuacji. Arab dodał krótkie wideo w którym opowiedział, że chce opowiedzieć szerzej o tej sytuacji w jednym z programów by cała ta historia miała zasięg, bo jak powiedział dzieci są najważniejsze i to je trzeba ratować: „Nie Kochani, to co wrzuciłem nie jest żartem. To, że wcześniej się nie wypowiadałem o rodzicach a jak się wypowiadałem to zawsze z szacunkiem, wywyższałem ich. Jednak to nie koliduje z tym jaka była prawda, po prostu nie chciałem o tym mówić. Prawda jest taka, że z momentem kiedy kolejny mój braciak przeżył próbę samobójczą to ja powiedziałem im nie, już nie jesteście moimi rodzicami. Resztę Kochani opowiem pewnie u Kuby Wojewódzkiego albo gdzieś by to naprawdę miało zasięg. Myślę, że trzeba ratować dzieci, dzieci są najważniejsze a tej patologii jest dużo w rodzinach.” 

Podobne wpisy
Popularne