/
7 grudnia 2018
/
Zagranica

Znamy line-up Open’era – wśród gości Travis Scott oraz Lil Uzi Vert!

Choć do Open’era jeszcze blisko pół roku, to organizatorzy już teraz zdradzają, kto wystąpi na festiwalu. 

Pierwszy dzień festiwalu (03.07.2019r.) to z pewnością wielka gratka dla fanów amerykańskiego hip-hopu – właśnie tego dnia wystąpi Travis Scott

Travis Scott triumfalnie przejedzie przez Europę, dając swój show także w Polsce, oczywiście na Open’er Festival, raz na zawsze kończąc nam wszystkim facebookową zabawę p.t. „Dajcie wreszcie Travisa! – taką informację umieścił Open’er na swojej oficjalnej stronie.

Kolejny dzień (04.07.2018r.) z pewnością będzie kręcił się wokół jednej postaci – Lil Uzi Verta.

Dla przypomnienia wstawiamy najbardziej rozsławiony kawałek Uziego – jeżeli wybierasz się na rapowy koncert, który będzie supportował DJ gwarantujemy, że prawdopodobieństwo usłyszyszenia refrenu pochodzącego z tego kawałka wynosi 90%. Jeżeli z kolei pojawisz się w tych 10% to I don’t really care if you cry

Jeżeli wciąż Wam mało Openerowych rapowych artystów to przedstawiamy Wam kolejnego.

Tym razem jest to Sheck Wes. Kim jest ta postać? Ci którzy gustują w newschoolowych, ale zarazem niekonwencjonalnych brzmieniach powinni zapoznać się z tym artystą.

Warto dodać, że raper za pośrednictwem twittera ogłosił podpisanie kontraktu z Kanye i Travi$em. Nie będziemy zaprzeczać – jest to mocne wsparcie dla młodego artysty. 

Festiwal potrwa cztery dni i odbędzie się na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Podobne wpisy
Popularne