/
13 grudnia 2018
/

Rapowy sylwester w Krakowie!

Władze miasta w Krakowie postanowiły postawić na zróżnicowanych artystów podczas tegorocznej zabawy Sylwestrowej -znalazło się także miejsce dla polskich raperów.

Na krakowskim rynku pojawią się: Quebonafide oraz Otsochodzi.

Najlepsza scena rapowa, hip-hopowa w Polsce. Quebonafide to jeden z najbardziej znanych polskich artystów, autor pokrytego platyną albumu „Egzotyka” oraz współtwórca projektu Taconafide, którego płyta „SOMA 0,5 mg” była jednym z najlepiej sprzedających się albumów w Polsce w 2018 roku. Z kolei Otsochodzi – muzyk znany ze stylu nawiązującego do klasycznych hip-hopowych nagrań z lat 90., określany jako jeden z najważniejszych przedstawicieli nowego polskiego hip-hopu. Młody raper ma w dorobku m.in. świetnie przyjęty debiutancki minialbum zatytułowany „7”. – Liczbę odsłon jego utworów w serwisie Youtube można liczyć w dziesiątkach milionów – tak o uświetniających Krakowskiego sylwestra artystach informuje Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Oprócz polskich wykonawców pojawi się także niemiecki duet house’owy -BOOKA.

Koncert na Rynku Głównym rozpoczyna się o godzinie 20.15 i potrwa do godziny 2 w nocy.

Warto zaznaczyć, że impreza nie będzie transmitowana przez żadną telewizję- więc jeżeli jesteście zachęceni line-upem to wpadajcie na wydarzenie. Wstęp jest darmowy.

Podobne wpisy
Popularne