/
6 grudnia 2018
/
Video

Paluch – Balans feat. Słoń. PREMIERA!

Paluch prezentuje 3 singiel z płyty „Czerwony Dywan”!

Na kanale BORCREW OFFICIAL pojawił się klip do trzeciego singla z nachodzącej płyty Palucha.  W kawałku „Balans” gościnnie udzielił się inny poznański raper – Słoń. Za produkcję odpowiada niezawodny APmg.

Poza Słoniem na płycie będziemy mogli usłyszeć jeszcze takich raperów jak: Kobik, PLK, Joda i Szpaku. Premiera sklepowa płyty „Czerwony Dywan” już jutro 7. grudnia. Dziś natomiast płyta trafiła do wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup preorderu.

BOR Records prezentuje 13. album Palucha „Czerwony Dywan”. Po serii platynowych albumów, poznański MC nie zwalnia tempa i rok od ostatniej premiery wypuszcza kolejny krążek. Na materiale znajdzie się 14 premierowych pozycji. Wśród gości oprócz raperów z wytwórni Palucha (Joda, Szpaku, Kobik) pojawi się również Słoń oraz francuski raper z polskimi korzeniami PLK. Za warstwę muzyczną odpowiadają najzdolniejsi producenci z rodzimej sceny APmg, Sergiusz, 2K, Michał Graczyk, Hubi, Julas, SoDrumatic, Gibbs oraz polsko-belgijski duet YoungVeteran$ i francuski producent Benjay. Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa „Spłata” na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy „Mój Kościół” produkcji APmg. – napisała wytwórnia w opisie teledysku.

Pełna tracklista:

1. Intro
2. „Czerwony Dywan” prod. 2K & Michał Graczyk
3. „Balans” ft. Słoń prod APmg
4. „Ładni Smutni Ludzie” prod. SoDrumatic
5. „Nie Myśl o Tym” ft. Kobik prod. APmg
6. „Nowa Polska” prod. Benjay
7. „Mój Kościół” prod. Apmg
8. „Sidła” ft. PLK prod. Young Veteran$
9. „Opozycja” prod. Michał Graczyk & Hubi
10. „Spłata” prod. Julas
11. „Pudle” prod. Gibbs
12. „Amalgamat” ft. Joda, Szpaku prod. APmg
13. „Peeling” prod. SoDrumatic
14. „Życie Wieczne” prod. Sergiusz

Podobne wpisy
Popularne