/
17 grudnia 2018
/

Kolejny zawodnik w projekcie SBM Starter!

„SBM Starter” powraca i przedstawia kolejnego zawodnika!

Akcja zorganizowana przez SBM Label ma na celu promowanie młodych, rapowych artystów.

Na dedykowanym kanale będą umieszczane utwory uczestników akcji, stanowiących reprezentację artystów, którzy wyróżniają się w rapowym podziemiu. 

Za pomocą tej akcji rozsławieni zostali m.in. Jan-rapowanie oraz White – którzy na dzień dzisiejszy świetnie radzą sobie w rapie. 

 

Kim jest nowy artysta? „Moli – rocznik ‘94, pochodzi z Inowrocławia. Pierwsze teksty napisał w drugiej klasie gimnazjum, a swoje pierwsze nagrania datuje na 2010 rok. Moli wyróżnia się zarówno bezkompromisowym podejściem do treści, jak i charakterystycznym głosem i flow, które wyróżnia się w zalewie podobnych do siebie zawodników. Wśród swoich największych inspiracji wymienia Drake’a i The Weeknd, na drugim planie stawiając takich artystów jak Young Thug, Tory Lanez, czy Lil Durk. Jego rap znalazł uznanie nie tylko w SBM Label. Twórczość Moliego spropsował m.in. Szpaku – reprezentant BOR, uważany za jednego z najlepszych polskich raperów młodego pokolenia. Największą wartością tekstów Moliego jest prawdziwość i brak autocenzury, a historie opowiadane w kawałkach niejednego słuchacza mogą przyprawić o ciarki na plecach.” – taka informacja widnieje na kanale. 

Łapcie odnośnik:

Podobne wpisy
Popularne